Deutsch English Español FrançaisРусскийالعربيةفارسیTürkçe中文

     Ana Sayfa    |    Hakkımızda    |    Resmi çeviri hizmetleri    |    İlgili hizmetler    |    İletişim     

 

Resmi çeviri hizmeti

İran'ın resmi yapılan en çok çevirileri, yabancı konsoloslarda kabul edilmek üzere yapıldığına göre, İran Yargı sistemi ve Dışişleri Bakanlığı tarafından da onaylanmış olması gerekir. Bizim ofisimiz en kısa sürede gerekli onayları adı geçen ilgili bakanlıklardan alabilir.

 Belgelerin resmi çevirisi için, orijinal belgelerin çeviri ofisine teslim edilmesi gereklidir. Siz orijinal belgeyi posta yoluyla veya karşılığında resmi makbuz alarak ofisimize elden teslim edebilirsiniz ve siparişin hazırlanmasından sonra orijinal belgeniz ve  çevirisini alabilirsiniz. 

Farsça dışında bir dilde yurtdışında verilen tüm belgeler, belgeyi veren ülkedeki İran'ın konsolosluğu tarafından onaylanmasının gerektiğine dikkatinizi çekmeliyiz. İlgili ülkedeki İran konsolosluğu tarafından onaylanmasından ve orijinal belgenin bizim ofisimize teslim edilmesinden sonra resmi tercümesinden ilave onaylanması doğrultusunda tüm yasal işlemleri yapacağız. (Yargı sistemi ve Dış İşler Bakanlığ’ı onayları)

 Normal halde, resmi tercüme için bir iki mesai günü ve Yargı ve Dış İşleri Bakanlığ’ı tarafından onaylı resmi tercüme için üç ila beş mesai günü zamana ihtiyacımız var. Acil durumda, hatta bir gün süreli hizmet için bizimle irtibata geçebilirsiniz.